Aké rastliny môžte u nás zakúpiť ?

 Všetky nami ponúkané rastliny sú pestované a dodávané v tzv. pestovateľských kontajneroch (kvetináčoch) rôznych veľkostí.

Veľkosť kontajnera je udávaná v litroch. Pri každom variante rastliny je uvedená približná výška od do. (Rastliny počas roka rastú preto nie je možné uviesť presnú výšku). Rastliny s rovnakou výškou v rôzne veľkých kontajneroch majú odlišnú cenu čo je dané tým že rastlina vo väčšom kontajneri je zároveň aj širšia a celkovo mohutnejšia.

  Výhodou rastlín pestovaných v kontajneroch je možnosť ich celoročnej výsadby, (s výnimkou mrazivého počasia) ako aj malá pravdepodobnosť úhynu po výsadbe.

Okrem štandardných rastlín je možné podľa aktuálnej ponuky zakúpiť aj rastliny ktoré nezodpovedajú štandardu ("zlacnené"), ponúkame ich za zníženú cenu a po výsadbe do zeme sa dostanú na rovnakú úroveň ako štandardné rastliny. 

 Rastlíny po objednaní dodávame do 3 pracovných dní. Rastliny objednané vo štvrtok a piatok odosielame najskôr v pondelok s dodaním na utorok aby nezostali počas víkendu v depe u prepravcu.